Clomid: istota działania preparatu

Działanie Clomidu ma na celu zwiększenie wytrzymałości, co skutkuje efektywnością każdego treningu. Sportowcy stosujący leki anaboliczne odczuwają znaczny spadek poziomu testosteronu. W ten sposób niszczą się białka mięśniowe, których ważne jest uzupełnić na czas. Zastosowanie Clomidu w tej sytuacji będzie rozwiązaniem problemu. Ma na celu stymulowanie hormonów bezpośrednio związanych z testosteronem.

Lek obowiązkowo musi być stosowany w Post cycle therapy (odbloku), niezależnie od rodzaju anabolików. Clomid chroni tkankę mięśniową, ma efekt spalania tłuszczu i szybko usuwa się z organizmu. On nie pozwala rozwijać się ginekomastii, która aktywnie zwiększa poziom estrogenów.

Jak clomid działa na organizm?

Cytrynian klomifenu jest silnym antyestrogenem, którego działanie wpływa na gruczoły płciowe i podwzgórze. Środek ma na celu wydzielanie hormonów niezbędnych do aktywnej stymulacji cyklu owulacji. Kobieta, przyjmująca clomid, ma znacznie większe szanse zajść w ciążę. Cytrynian ma pozytywny wpływ na mężczyzn cierpiących na idiopatyczną oligospermię, co oznacza niewystarczającą liczbę aktywnych plemników do zapłodnienia.

W medycynie lek jest stosowany do różnego rodzaju chorób bezpośrednio związanych z problemami z poczęciem dziecka lub z niepłodnością. Sporty siłowe stosują clomid. Jest to narzędzie numer jeden na liście podstawowych środków podczas kursu regeneracji po sterydach.

Clomid - innowacyjny preparat z uniwersalnym zakresem zastosowania

Clomid ma biały lub jasnożółty kolor. Nie ma zapachu i łatwo rozpuszcza się w etanolu lub metanolu. Słabo rozpuszcza się w wodzie, acetonie, a także w chloroformie. Tabletka, którą można kupić tutaj zawiera 50 mg substancji czynnej. Obecne są niektóre z nieaktywnych składników w postaci skrobi kukurydzianej, stearynianu magnezu, sacharozy i laktozy.

Clomid, wiążąc się z receptorami estrogenu, może znacznie podwyższyć poziom gonadoliberyna, hormon uwalniający hormon luteinizujący i hormon folikulotropowy. W rezultacie aktywnie zwiększa się poziom testosteronu u mężczyzn, a u kobiet odwrotnie - estrogenów.

Cytrynian klomifenu nie działa anty-androgenne, androgenne lub pro-gestagenne. Wszyscy pacjenci biorący clomid, mają dobre samopoczucie i brak skutków ubocznych.

Podsumowując

Clomid działa na organizm jako antyestrogen. Clomid - numer jeden w sportowej farmakologii. Lek skutecznie blokuje receptory estrogenowe znajdujące się w przysadce mózgowej i jajnikach. Jest stosowany do:

  • post cycle therapy (Odblok),
  • leczenia niepłodności;
  • przywracanie cyklu miesiączki itp.

Na naszej stronie https://www.drkasia.pl/clomid-klomifen możesz kupić Clomid w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy doskonałą obsługę i błyskawiczną dostawę towarów.

DMCA.com Protection Status