Schemat stosowania clomid. Dawkowanie

Cytrynian klomifenu bezpośrednio blokuje aktywność estrogenu i jego zdolność do wiązania się z receptorami tego hormonu. Na podstawie tych informacji Clomid nie jest sterydem, ale przede wszystkim jest syntetycznym estrogenem.

Stosuje się clomid przy kursie sterydy, tym samym poprawiając i uzupełniając go pod względem wydajności. Narzędzie pomaga w wypracowaniu hormonów folikulotropowych.

Organizm człowieka jest narażony na silne zmiany zwłaszcza po kursie odbioru anabolicznych leków. Zaraz po ukończeniu kursu ważne jest dostosowanie poziomu testosteronu, ponieważ po zaprzestaniu stosowania steroidów następuje proces zmniejszania produkcji testosteronu. Przeto aby zapobiec wytwarzaniu kortyzolu, który ma bardzo niekorzystny wpływ na syntezę białek mięśni szkieletowych, należy przyjmować Clomid.

Ważne jest przyjmowanie leków w indywidualnie dopasowanym harmonogramie. W zależności od poprzednio stosowanych związków steroidowych, należy sporządzić odbiór clomid wraz ze swoim trenerem lub lekarzem. Związki steroidowe, w zależności od ich rodzaju, są metabolizowane z różną prędkością, i oczywiście, w różnym czasie. Jeśli Clomid zostanie zażyty w okresie wysokiego poziomu androgenów we krwi, wtedy Clomid nie da żadnego efektu. W przypadku, gdy przyjmujesz dawkę zbyt późno, masa mięśniowa stopniowo zniknie.

Klomifen ma okres półtrwania który sięga 5 dni. O wiele lepiej i skuteczniej jest przyjmować dawkę 50-100 mg przez 4-6 tygodni. To w przypadku krótkiego cyklu. Jeśli chcesz przejść długi cykl leczenia, schemat będzie wyglądał inaczej. W pierwszy dzień przyjmujesz 250 mg leku, a potem w ciągu kolejnych trzech dni po 100 mg i po tym czasie ostatnich trzech dni dawka wynosi 50 mg. Zaleca się przyjmowanie Clomidu, którego dawkowanie ma taki stosunek procentowy - 5:2:1. Tylko dzięki takiemu schematowi możliwe jest utrzymanie normalnego stanu w krwiobiegu, a ponadto normalizujesz wydzielanie hormonów. Dawkowanie clomid, które podane powyżej - jest bezpieczne.

Na stronie internetowej apteki można kupić clomid dawka wynosi 50 mg,25 mg, 100 mg. Ich zastosowanie znacznie ułatwia dozowanie, ponieważ znika konieczność rozdzielania preparatu.

Gdzie kupić clomid?

Każdy chce uzyskać związek leku w czystej postaci z zaufanego źródła i wiarygodnego dostawcę. Zwracając się na stronę apteki masz możliwość kupić clomid bez recepty. Polecamy ten preparat, ponieważ historia jego zastosowania ma więcej niż 20 lat. Uniwersalny środek, którego dawkowanie wykonywane indywidualnie w każdym osobnym przypadku daje 100% rezultat.

DMCA.com Protection Status